CEWKA ZAPŁONOWA NGK U1010 96054 48069

Kod: U1010 Oczekujemy na dostawę
Cena: 243,00 zł z podatkiem VAT

Ten towar jest obecnie niedostępny.
Wpisz swój adres e-mail - jako pierwszy uzyskasz informacje o dostawie.

Cewka zapłonowa firmy NGK

Przedstawione zdjęcie jest zdjęciem poglądowym. W celu konkretnego zdjęcia oraz parametrów technicznych proszę o wiadomość mailową. Można ewentualnie samodzielnie sprawdzić korzystając z linku do katalogu firmy NGK.

Z uwagi na równoległą sprzedaż w naszych sklepach stacjonarnych w celu potwierdzenia dostępności produktu, proszę o kontakt mailowy.


INTERNETOWY KATALOG NGK


W silniku benzynowym cewki zapłonowe stanowią tak zwaną "elektrownię" procesu zapłonu. Jako część instalacji zapłonowej mają za zadanie zasilenie świec zapłonowych wysokim napięciem, które jest niezbędne, aby pomiędzy elektrodą środkową i masową świecy zapłonowej powstała iskra i nastąpiło zapalenie mieszanki paliwowo-powietrznej.

Z przyłącza niskiego napięcia cewki zapłonowe pobierają prąd z akumulatora i przekształcają go wielokrotnie aż do napięcia 45 kV, zależnie od typu cewki. W zależności od typu pojazdu i wymagań producenta samochodu zastosowanie znajdują różne technologie cewek zapłonowych.

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka: