Termostat GATES TH27188G1

Kod: GATTH27188G1
Szacunkowe terminy wysyłek:
Przesyłka kurierska, płatność: przedpłata – 1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska, płatność: za pobraniem – 2-3 dni robocze
Przesyłka paczkomaty, płatność: przedpłata lub pobranie – 2-3 dni robocze
Cena: 64,00 zł z podatkiem VAT

Termostat firmy GATES nr katalogowy: TH27188G1
 
 

 
Termostaty znajdują się w żółtym katalogu.
 

 Termostat jest "straznikiem" systemu chlodzenia w samochodzie. W sposób ciagly monitoruje temperature cieczy chlodzacej i reguluje jej natezenie przeplywu przez chlodnice. Uruchamiany jest wielokrotnie kazdego dnia podczas jazdy samochodu. Dobry termostat przyspiesza rozgrzewanie silnika i reguluje temperature jego pracy.

 

Wynikiem tego jest oszczednosc paliwa, nizsza emisja spalin, lepsze osiagi i dluzszy czas eksploatacji silnika. Wysokiej jakosci termostaty firmy Gates zapewniaja precyzyjne dopasowanie i szczelnosc. Ich wrazliwy na cieplo wklad umozliwia dokladne chlodzenie silnika, gwarantujace optymalne osiagi. Dlatego tez silnik nigdy nie powinien pracowac bez zamontowanego termostatu fi rmy Gates. Firma Gates sprzedaje wiele typów termostatów, aby dostarczyc produkty zgodne ze specyfi kacjami poszczególnych producentów samochodów. Termostat z grzybkowym zaworem zwrotnym otwiera sie w kierunku przeciwnym do przeplywu cieczy chlodzacej z pompy.

Ciecz chlodzaca, pod cisnieniem wytwarzanym przez pompe, pomaga domknac zimny termostat z grzybkowym zaworem zwrotnym, zwiekszajac jego szczelnosc. Termostaty kompensacyjne fi rmy Gates z ruchomym sworzniem wyposazone sa w specjalny zawór w kolnierzu, który umozliwia odpowietrzenie ukladu podczas napelniania go ciecza chlodzaca. Gates dostarcza równiez termostaty z uszczelnieniem gumowym, termostaty obejsciowe i inne
- wszystkie o jednakowej, wysokiej jakosci wykonania.


• Samoczyszczacy i samonastawny zawór termostatu;
• Projekt, identyczny jak dla pierwszego montazu (OE), zapewnia dokladne pasowanie i parametry pracy;
• Precyzyjnie wykonane krawedzie uszczelniajace zmniejszaja nieszczelnosci i przedwczesne chlodzenie;
• Czuly na zmiany temperatury woskowy wklad zapewnia wlasciwa reakcje zaworu umozliwiajaca plynne dzialanie i dokladne chlodzenie silnika;
• Obudowa i sprezyny wykonane ze stali nierdzewnej gwarantuja dlugi czas eksploatacji.

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka: